+48 727 694 757
Zamów rozmowę

Blog o wystroju wnętrz

W pakiecie kompleksowym, projektujemy wnętrza i oferujemy nadzór architektoniczny nad wykonawstwem. Co to dokładnie oznacza?
Nadzór architektoniczny jest niezbędnym rozwiązaniem z punktu widzenia realizacji projektów aranżacji wnętrz. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku kontroli praw autorskich w budownictwie, również w tym przypadku nadzór architekta wnętrz nad wykonawstwem obejmuje szereg działań
Marzy Ci się salon nowoczesny z uwidocznionymi elementami marynistycznymi? Popatrz na styl Hamptons!
Hamptons to styl wnętrzarski, który nawiązuje do elegancji i luksusu amerykańskiego wybrzeża wschodniego. Elegancki salon w tym w stylu wymaga odpowiednich dodatków, które podkreślą marynistyczną atmosferę pomieszczenia. Korzystanie z elementów takich jak: białe meble, naturalne drewno, niebieskości oraz akcenty w postaci kotwic, lampionów czy muszelek, pozwoli stworzyć wyjątkową i przytulną przestrzeń.
Jak podzielić duży salon nie stawiając ścian? Przedstawiamy sposoby na przegrody ścienne
Aranżowanie dużych przestrzeni może wydawać się prostym zadaniem, gdyż pozwalają one na uzupełnienie ich o liczne elementy wyposażenia i różnorakie meble. Często, przestronny salon wymaga jednak podzielenia na dwie osobne strefy. Zdarza się także, że nawet mniejszy pokój potrzebuje podzielenia. Aby to zrobić, nie trzeba wcale rozpoczynać remontu i stawiać ściany. Istnieje wiele innych sposobów na estetyczne i funkcjonalne podzielenie pomieszczenia. Czym podzielić salon bez budowania ściany?
Projekt łazienki: cechy nowoczesnych stylów
Łazienka to miejsce, w którym zaczynamy i kończymy dzień. Dlatego podczas aranżacji wnętrza tego pomieszczenia ważne jest, aby przemyśleć wszystko w najdrobniejszych szczegółach: starannie przygotowany projekt łazienki pomoże stworzyć w domu oazę spokoju i relaksu, która zapewni atmosferę przytulności i komfortu.
Nowe trendy w aranżacji wnętrz na 2023 rok: co warto wiedzieć?
ŚRÓDZIEMNOMORSKI STYL W ARANŻACJI WNĘTRZ
Styl śródziemnomorski jest teraz używany w projektowaniu mieszkania, domku, wiejskiego domu - i wszędzie wygląda atrakcyjnie ze względu na swoją naturalność, świeżość i funkcjonalność. Nadmiar luksusu, kunsztowne elementy dekoracyjne, ekstrawaganckie dodatki są niemożliwe w śródziemnomorskim wnętrzu. To proste, ale odpowiedni projekt w stylu śródziemnomorskim wywołuje niezwykle pozytywne emocje. Fani stylu charakteryzują go tak: „Wycieczka na lato”, „Wchodzisz do domu i znajdujesz się na wakacjach nad morzem”.