;
+48 727 694 757
Zamów rozmowę

Projektowanie restauracji, kawiarni, cukierni i innych lokali gastronomicznych

Dlaczego właśnie nasze biuro projektowe?

Planujesz otworzyć lokal gastronomiczny i potrzebujesz profesjonalnej pomocy w aranżowaniu jego wnętrz? Stworzymy dla Ciebie kompleksowy projekt restauracji, kawiarni, cukierni, bistro, lodziarni, pubu lub innego miejsca tak, aby wystrój wnętrz był zgodny z Twoimi wyobrażeniami oraz aby zachwycał gości.

Opowiedz nam o swoich planach, a my przekujemy wyobrażenia w projekt wnętrza, który zachwyca i jest odpowiedzią na potrzeby zorganizowania przestrzeni restauracji w sposób funkcjonalny. Projektowanie restauracji jest naszą pasją i podchodzimy do tego za każdym razem z wielkim zapałem, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem oraz inspiracjami do urządzenia pomieszczeń w restauracjach w każdym stylu: glamour, loftowym, scandi, retro, rustykalnym i wielu innych.

11
Krajów
8
Specjalistów
219
Projektów
10
Lat doświadczenia

Projekty wnętrz restauracji stanowią szczególną pozycję w ofercie naszego biura projektowego. Tutaj projekt wnętrza jest nie tylko kwestią wprawienia osób, które będą w nim przebywały w dobre samopoczucie i pozytywne wrażenia estetyczne. Projekt urządzenia restauracji ma przede wszystkim przyczyniać się do podnoszenia zysków przedsiębiorstwa, jakim jest bistro, klub, kawiarnia lub cukiernia. Z tego powodu, warto powierzyć to zadanie profesjonalistom: architektom, projektantom i dekoratorom wnętrz. Nawet wówczas, gdy – jako właściciele restauracji – mamy konkretną wizję urządzenia jej wnętrz. Nasi architekci „wetchną” w projekt rozwiązania funkcjonalne, które sprawią, że na lokal od środka będzie się nie tylko miło patrzyło, ale przede wszystkim: z którego będzie się dobrze korzystało. Odpowiednie rozmieszczenie stolików, zaprojektowanie najlepszej przestrzeni przed barem i za barem, zaprojektowanie ciągów komunikacyjnych, czy też sprawienie, że w restauracji lub barze będzie więcej światła oraz zorganizowanie przestrzeni na zapleczu, w szatni – to wszystko jest naszym zadaniem i potrafimy robić to skutecznie.

Projekt funkcjonalny restauracji + efekt “wow”

Poza projektem funkcjonalnym, liczy się oczywiście też tak zwany „efekt wow”.

Tutaj, poza kreatywnością naszych projektantów wnętrz, którzy na co dzień tworzą dla Państwa w naszym biurze w Warszawie niesamowite projekty, liczy się również doświadczenie, wiedza, „wyczucie rynku” (czyli dopasowanie projektu wystroju wnętrza restauracji), znajomość trendów, przepisów regulujących bezpieczeństwo lokalu gastronomicznego, a także umiejętność rzetelnego wysłuchania osoby, która zleca nam wykonanie projektu aranżacji lokalu gastronomicznego. Wszystkie te czynniki rozpatrujemy kompletując nasz zespół. Obecnie są to profesjonaliści, którzy z prawdziwą pasją podchodzą do kolejnych wyzwań, z którymi zgłaszacie się Państwo do nas. 

Aranżacje wnętrz restauracji – jakie pułapki czekają na osoby, które tworzą projekt lokalu gastronomicznego bez profesjonalnego backgroundu?

O tym, że w restauracji jest przytulnie, wnętrze zachwyca, a zarówno goście, jak i obsługa nie ma problemu z poruszaniem się między stolikami decyduje wiele czynników. Jest to nie tylko rozmieszczenie mebli, ale także odpowiednie rozlokowanie gniazdek elektrycznych, szybki ciąg komunikacyjny między kuchnią a salą dla kelnerów, odpowiednie oświetlenie, dobre zaprojektowanie wentylacji, osłon okiennych, zaplanowanie sposobu, w jaki w pomieszczeniu będzie rozchodził się dźwięk. Ważny jest też oczywiście dobór kolorów, jakości materiałów wykończeniowych, ilości i rozmieszczenia dodatków, roślinność, zapachy, wysokość pomieszczeń.

Dlaczego warto zamówić projektowanie restauracji w Limit Form?

Nasze studio projektowe działa w Warszawie od 10 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy różne projekty w 8 krajach na całym świecie. Współpracując z nami wybierasz:

 1. Projektowanie pod klucz. Podejmujemy się wszystkich etapów tworzenia unikalnego wnętrza: od opracowania projektu po jego wykonanie. Otrzymasz w pełni gotową do otwarcia restaurację.
 2. Przejrzystość współpracy. Kluczem podczas naszej pracy jest zgodna kooperacja z klientem. W jej ramach odbywamy spotkania osobiste, a klient bierze czynny udział na każdym etapie prac, dając swoje wskazówki i sugestie.
 3. Dbałość o szczegóły. Podczas projektowania uwzględniamy takie kwestie jak np. sposób ustawienia stolików czy dodatkowe atrakcje, w tym np. letni plac zabaw, scena do muzyki na żywo oraz strefa barowa.
 4. Indywidualne podejście. Skupiamy się na potrzebach klienta i nie wykraczamy poza jego budżet. Wiemy, które materiały lepiej kupić, aby zaoszczędzić pieniądze.

Interesuje Cię usługa? Skontaktuj się z nami i przedyskutuj swój pomysł na wystrój restauracji, pubu, baru, kawiarni, cukierni, lodziarni.

. Przeprowadzimy z Tobą konsultacje, a efektem prac będzie profesjonalny, gotowy projekt.

Nasz doświadczony zespół projektantów specjalizuje się w projektowaniu innowacyjnych i stylowych wnętrz restauracji. Oferujemy indywidualne podejście, dostosowane do Twoich unikalnych potrzeb i wizji. Nasze usługi obejmują projektowanie przestrzeni, wybór odpowiednich materiałów, kolorów i oświetlenia, aranżację mebli oraz tworzenie atmosferycznych dekoracji.

Przy projektowaniu wnętrz restauracji zwracamy uwagę na ergonomię, funkcjonalność oraz estetykę, aby stworzyć przestrzeń, która zachęca gości do powrotu. Nasza wiedza i umiejętności w projektowaniu wnętrz restauracji są poparte bogatym portfolio zrealizowanych projektów.

Skorzystaj z naszych usług projektowania wnętrz restauracji, aby stworzyć niepowtarzalne miejsce, które wyróżni się na rynku gastronomicznym. Limit Form to twój partner, który dostarczy Ci profesjonalne rozwiązania i zapewni niezapomniane wrażenia dla Twoich gości. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć projektowanie idealnego wnętrza restauracji dla Twojego biznesu.

Projektowanie restauracji

Dobry lokal to nie tylko zdolni kucharze i wyśmienita kuchnia, ale także dobrze zaprojektowane wnętrza. Zespół Limit Form dobrze wie, jak zadbać o projektowanie wnętrz restauracji w Warszawie, aby uzyskać dobrze dobrany mix estetyki oraz ergonomii.

Architektura i aranżacja wnętrz — stworzymy kompletny i wygodny projekt restauracji

Podczas projektowania takiego miejsca jak restauracja bierzemy pod uwagę następujące aspekty:

 • Specyfikę grupy docelowej. Niezależnie od tego, czy będzie to elegancka restauracja, rodzinna kawiarnia czy koncepcyjne wegańskie miejsce dla postępowej młodzieży — każda przestrzeń zaprojektowana przez nasze studio ma inny styl.
 • Kuchnię. Zadbamy o to, aby wnętrze odpowiadało charakterystyce jego kuchni. Dodamy specjalne elementy, które odzwierciedlają kulturę kraju lub całkowicie zaprojektujemy restaurację w stylu japońskim, włoskim, gruzińskim, itp.
 • Wymagania klienta. Projektowanie wnętrz to proces, który powinien uwzględniać możliwości finansowe klienta, przynależność restauracji do ogólnie przyjętej klasyfikacji, lokalizację i parametry techniczne obiektu (oświetlenie, usytuowanie, powierzchnia lokalu itp.).

Oferujemy projekty w stylu loft, classic, eco oraz art deco i ściśle przestrzegamy podstawowych zasad projektowania. Jeśli jest to konieczne, użyjemy kilku stylów, aby uzyskać unikalny kierunek, który wyróżni Twoją restaurację na tle konkurencji.

Nasi projektanci wnętrz zajmują się również:

Projekt domu
Zaufaj nam z wnętrzem Twojego domu
Zamów projekt
Projekt domu jednorodzinnego
Zaprojektujemy dla Ciebie dom Twoich marzeń, a także pomożemy w wyborze odpowiedniej dla niego lokalizacji
Zamów projekt
Projekt mieszkania
Kupiłeś mieszkanie/apartament, a zadaniem jest przemyślenie aranzacjijego wnętrza
Zamów projekt
Projekt aranżacyjny pomieszczeń użyteczności publicznej
Kupiłeś nieruchomość komercyjną i chcesz w niej zlokalizować: kawiarnię, restaurację, salon kosmetyczny lub gabinet
Zamów projekt
Realizacja/naprawa
Oddamy do realizacji jedną z naszych sprawdzonych ekip budowlanych
Zamów projekt
Konsultacje projektanta na miejscu lub online
Nie masz możliwości zakupu pełnoprawnego projektu, ale potrzebujesz pomocy projektanta? Jesteśmy gotowi do pomocy!
Zamów projekt
Ceny
Pakiet PODSTAWOWY
-20%

Co obejmuje taryfa?

 • Plan pomiarów
 • 1 opcja układu
 • Zarys projektu
 • Wizualizacja 3D
Pakiet PLUS
-20%

Co obejmuje taryfa?

 • Plan pomiarów
 • 2 opcje układu
 • Zarys projektu
 • Wizualizacja 3D
 • Pełny zestaw rysunków
 • Specyfikacja materiałów wykończeniowych
Pakiet KOMPLEKSOWY
-20%

Co obejmuje taryfa?

 • 3 opcje układu
 • Zarys projektu
 • Wizualizacja 3D
 • Pełny zestaw rysunków
 • Specyfikacja materiałów wykończeniowych
 • Ekwipunek
 • Nadzór autorski
Oblicz koszt projektu swojego wnętrza
Harmonogram współpracy
Każdy z etapów prac będzie realizowany ściśle według planu, a ich ilość będzie zależeć od wybranego pakietu usług. Zawsze będziesz informowany o wszelkich zmianach w projekcie.
01
Zapoznanie
Odpowiadamy na wszystkie pytania, kalkulujemy wstępny koszt.
02
Spotkanie
Omawiamy projekt i podpisujemy umowę. Wypełniasz ankietę dotyczącą Twoich preferencji w aranżacji wnętrz.
03
Wizyta w obiekcie
Wykonujemy niezbędne pomiary w obiekcie i uchwycimy wszystkie cechy pomieszczenia na zdjęciu i wideo.
04
Planowanie rozwoju
Wykonujemy niezbędne pomiary w obiekcie i naprawiamy wszystkie cechy pomieszczenia na zdjęciu i wideo.
FAQ
Да. Строителям мы объясняем наши идеи с помощью чертежей: дополняем 3d-изображение подробными схемами с указаниями размеров и типа материалов, развертками стен, планами демонтажа, электрики и другими техническими нюансами. После ремонта интерьер будет выглядеть так, как вы ожидаете.
Daty i spotkania są kontrolowane przez kierownika. Projekt jest opracowywany przez projektanta, aw kluczowych momentach zaangażowany jest dyrektor artystyczny. Podział obowiązków pomaga nam pracować szybciej i dokładniej przemyśleć projekt.
Aby stworzyć styl, pokazujemy Ci zdjęcia wnętrz, a Ty zaznaczasz elementy, które Ci się podobają. Kolaż tych elementów to podstawa do wypracowania stylu mieszkania.
Zadaj nam pytanie

Projekty wnętrz, które stworzyli nasi projektanci:

"Berlin 418"

"Cafe Kvart's 178"

"London 184"

"Hamburg 152"

Wszystkie projekty