;
+48 727 694 757
Zamów rozmowę

Projekt łazienki

Dlaczego właśnie my?

Szukasz inspiracji i profesjonalnych usług projektowania łazienki? Limit Form oferuje kompleksowe rozwiązania, które pozwolą Ci stworzyć funkcjonalną i stylową przestrzeń łazienkową.

11
Krajów
8
Specjalistów
219
Projektów
10
Lat doświadczenia

Nasz zespół doświadczonych projektantów łazienek specjalizuje się w tworzeniu spersonalizowanych projektów, dostosowanych do Twojego gustu, preferencji i dostępnej przestrzeni. Oferujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie projektowania, począwszy od układu przestrzennego, wyboru odpowiednich materiałów, kolorów, aż po oświetlenie i akcesoria.

Przy projektowaniu łazienki zwracamy uwagę na funkcjonalność, estetykę i wygodę użytkowania. Tworzymy unikalne rozwiązania, które spełniają Twoje potrzeby, zapewniając jednocześnie przyjemną atmosferę i relaksującą oazę. Nasze usługi są oparte na indywidualnym podejściu i dbałości o najmniejsze detale.

Wybierz Limit Form jako swojego partnera w projekcie łazienki i ciesz się profesjonalnym podejściem oraz wysoką jakością usług. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć projektowanie swojej wymarzonej łazienki i stworzyć przestrzeń, która harmonijnie łączy funkcjonalność, styl i komfort.

Projekt łazienki

Przygotowanie projektu łazienki łazienki nie jest łatwym zadaniem. Ważne jest, aby ergonomicznie ułożyć wszystkie szczegóły, a jednocześnie nie zapomnieć o komforcie i estetyce. Możesz zamówić u nas projekt łazienek w Warszawie — opracowujemy funkcjonalne rozwiązania z zakresu wystroju wnętrz już ponad 10 lat.

Łazienka na każdy gust

Oferujemy nowoczesne łazienki zarówno o minimalistycznym designie, jak i bogate w zdobienia i detale. Pomagamy stworzyć ergonomiczną przestrzeń: pochylimy się nad najdogodniejszą lokalizacją kabiny prysznicowej, zgrabnie wkomponujemy w projekt wnękę na pralkę oraz znajdziemy dyskretne i przestronne miejsce na przechowywanie kosmetyków i akcesoriów. Nasze rozwiązania uczynią wygodną nawet małą łazienkę w bloku.

Przygotujemy projekt łazienki w dowolnym stylu, na podstawie Twoich pomysłów i życzeń co do aranżacji wnętrza. Wybieramy płytki do dekoracji ścian i podłóg, a także radzimy, gdzie kupić odpowiednie meble do łazienki, niezbędne akcesoria i armaturę wodno-kanalizacyjną w optymalnych cenach.

Powierzając nam projekt łazienki, uchronisz się przed możliwymi błędami w trakcie remontu. Wiemy, jak stworzyć od podstaw wnętrze łazienki bez niepotrzebnej straty czasu, energii i pieniędzy — odmieniliśmy już wiele warszawskich bloków i domów.

Jak pracujemy?

Chcesz zamówić projekt łazienki? Współpraca z nami odbywa się w kilku etapach:

 1. Zapoznanie klientem. Odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące naszej pracy i obliczymy cenę projektu łazienki.
 2. Wybór projektantów. W zależności od Twoich preferencji i gustu oferujemy dwóch naszych projektantów, którzy w pełni zrozumieją Twój pomysł i będą potrafili go zrealizować.
 3. Wywiad i podpisanie umowy. Omawiamy szczegóły, wypełniasz kwestionariusz dotyczący Twoich preferencji w zakresie aranżacji wnętrz.
 4. Rzyjazd do obiektu. Na miejscu wykonujemy niezbędne pomiary i rejestrujemy wszystkie cechy pomieszczenia na zdjęciach i filmach.
 5. Opracowanie projektu. Opracowujemy projekt zgodnie z Twoimi życzeniami i uzgadniamy każdy etap.

Projekt łazienki zawiera pełny pakiet dokumentacji: kolaże i trójwymiarowe szkice, rysunki konstrukcyjne, szczegółowe zestawienia materiałów wykończeniowych i oświetlenia. Znajdziesz tam także listę najlepszych specjalistów budowlanych, w tym hydraulików.

Dlaczego warto zamówić projekt w Limit Form?

Zespół Limit Form już od ponad 10 lat projektuje scenariusze na życie! Głównym celem i efektem naszej pracy jest Twoja radość z każdego powrotu do domu, bo każdy szczegół w nim będzie o Tobie i dla Ciebie.

Koncentrujemy się na twoim budżecie i proponujemy atrakcyjną cenę w różnych planach taryfowych: Pakiet Podstawowy, Pakiet Plus oraz Pakiet Kompleksowy.

Oto kilka powodów, aby zamówić u nas projekt wnętrza:

 • Dotrzymywanie terminów. Dostarczamy gotowe rozwiązanie w ciągu 8 tygodni.
 • Odpowiedzialność. Kontrolujemy przebieg remontu i dokładność realizacji projektu łazienki dzięki nadzorowi autorskiemu.
 • Wygoda. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za znalezienie sklepów i kontrahentów w Warszawie.

Tworzymy wnętrza, które zachwycają swoich właścicieli przemyśleniem i estetyką. Zapoznaj się z przykładami zrealizowanych przez nas projektów prezentowanych w portfolio i skontaktuj się z nami.

Metamorfoza łazienki z naszym biurem projektowym – co może, a czego nie może architekt wnętrz?

W przypadku przestarzałej i urządzonej już łazienki wymagającej zmian projektant wnętrz może zaproponować szereg rozwiązań, które odmienią i odświeżą przestrzeń, tworząc nowoczesne i funkcjonalne wnętrze. Jednym z kluczowych aspektów transformacji może być kompleksowe projektowanie łazienki z architektem nowego układu łazienki. Projektant może analizować obecny układ i proponować jego optymalną zmianę, uwzględniając ergonomiczność i funkcjonalność, co pozwoli lepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Może również proponować zmiany w układzie instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz elektrycznej, aby dostosować je do nowych potrzeb użytkowników.

Zmiana kolorów, dodatków, materiałów wykończeniowych, czyli lifting łazienki ze specjalistą

Kolejnym istotnym elementem metamorfozy może być dobór odpowiednich materiałów wykończeniowych. Zlecenie projektu urządzenia wyłącznie łazienki w biurze projektowym może dotyczyć wyboru płytek ceramicznych, kamienia czy paneli ścienno-podłogowych, które nie tylko będą estetycznie pasować do nowej koncepcji łazienki, ale także będą trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Dobrze dobrany kolorystycznie zestaw płytek oraz wykończeń może znacząco wpłynąć na optyczne powiększenie przestrzeni oraz stworzenie pożądanego nastroju w pomieszczeniu.

Przeprojektowanie oświetlenia w łazience

Nie można zapomnieć także o oświetleniu, które ma kluczowe znaczenie w łazience. metamorfoza łazienki z projektantem wnętrz w Warszawie i okolicach może dotyczyć również nowych rozwiązań oświetlenia, takich jak punktowe oświetlenie nad lustrem czy listwy LED wokół płytek, które nadadzą wnętrzu nowoczesny i przytulny charakter. Poprawne oświetlenie może także pomóc w stworzeniu odpowiedniej atmosfery oraz zapewnić komfort użytkowania łazienki.

Jakie są ograniczenia dla naszych metamorfoz w łazienkach? Czego architekt wnętrza nie zrobi bez współpracy z innymi specjalistami?

Jednak istnieją również pewne ograniczenia co do tego, czego projektant nie może zrobić. Przede wszystkim, nie może przeprowadzić prac budowlanych ani instalacyjnych bez odpowiednich uprawnień. Projektant wnętrz nie posiada kompetencji, aby samodzielnie wykonać prace hydrauliczne, elektryczne czy budowlane. Nie może również ingerować w elementy konstrukcyjne budynku bez wcześniejszego zezwolenia, takie jak mury nośne czy konstrukcje sufitowe. Ponadto, nie ma on kompetencji do zmian w instalacjach gazowych, co wymaga specjalistycznej wiedzy i uprawnień.

Aranżacja łazienki z nadzorem 

Aranżacja łazienki z nadzorem w Warszawie może dotyczyć koncepcji metamorfozy pomieszczenia, lecz realizacja zmian będzie wymagała współpracy z wykonawcami posiadającymi odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia. Ważne jest również zachowanie równowagi między estetyką a funkcjonalnością, aby stworzyć łazienkę, która nie tylko będzie piękna, ale także praktyczna i wygodna w codziennym użytkowaniu.

Nasi projektanci wnętrz zajmują się również:

Projekt domu
Zaufaj nam z wnętrzem Twojego domu
Zamów projekt
Projekt domu jednorodzinnego
Zaprojektujemy dla Ciebie dom Twoich marzeń, a także pomożemy w wyborze odpowiedniej dla niego lokalizacji
Zamów projekt
Projekt mieszkania
Kupiłeś mieszkanie/apartament, a zadaniem jest przemyślenie aranzacjijego wnętrza
Zamów projekt
Projekt aranżacyjny pomieszczeń użyteczności publicznej
Kupiłeś nieruchomość komercyjną i chcesz w niej zlokalizować: kawiarnię, restaurację, salon kosmetyczny lub gabinet
Zamów projekt
Realizacja/naprawa
Oddamy do realizacji jedną z naszych sprawdzonych ekip budowlanych
Zamów projekt
Konsultacje projektanta na miejscu lub online
Nie masz możliwości zakupu pełnoprawnego projektu, ale potrzebujesz pomocy projektanta? Jesteśmy gotowi do pomocy!
Zamów projekt
Ceny
Pakiet PODSTAWOWY
-20%

Co obejmuje taryfa?

 • Plan pomiarów
 • 1 opcja układu
 • Zarys projektu
 • Wizualizacja 3D
Pakiet PLUS
-20%

Co obejmuje taryfa?

 • Plan pomiarów
 • 2 opcje układu
 • Zarys projektu
 • Wizualizacja 3D
 • Pełny zestaw rysunków
 • Specyfikacja materiałów wykończeniowych
Pakiet KOMPLEKSOWY
-20%

Co obejmuje taryfa?

 • 3 opcje układu
 • Zarys projektu
 • Wizualizacja 3D
 • Pełny zestaw rysunków
 • Specyfikacja materiałów wykończeniowych
 • Ekwipunek
 • Nadzór autorski
Oblicz koszt projektu swojego wnętrza
Harmonogram współpracy
Każdy z etapów prac będzie realizowany ściśle według planu, a ich ilość będzie zależeć od wybranego pakietu usług. Zawsze będziesz informowany o wszelkich zmianach w projekcie.
01
Zapoznanie
Odpowiadamy na wszystkie pytania, kalkulujemy wstępny koszt.
02
Spotkanie
Omawiamy projekt i podpisujemy umowę. Wypełniasz ankietę dotyczącą Twoich preferencji w aranżacji wnętrz.
03
Wizyta w obiekcie
Wykonujemy niezbędne pomiary w obiekcie i uchwycimy wszystkie cechy pomieszczenia na zdjęciu i wideo.
04
Planowanie rozwoju
Wykonujemy niezbędne pomiary w obiekcie i naprawiamy wszystkie cechy pomieszczenia na zdjęciu i wideo.
FAQ
Zadaj nam pytanie

Projekty wnętrz, które stworzyli nasi projektanci:

"Berlin 418"

"Cafe Kvart's 178"

"London 184"

"Hamburg 152"

Wszystkie projekty